Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Nezdolné trio (1966)

The Magnificent Trio

Nezdolné trio (1966)
CZ DABING
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 62 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Hong Kong

Dĺžka: 104 min

Popis k filmu Nezdolné trio

Wang Yu se vrací do města právě poté, kdy vesničané unesou dceru soudce a připravují petici pro návštěvu ministra Yuan, ve které informují o vysokých danních a vykořisťování ze strany soudů. Dohoda je hotova, Wang Yu navrací dceru do rukou soudce a slibuje splnění požadavků petice třem únoscům. Soudce však svému slovu nedostojí. A tak ctižádostivé trojici nezbývá nic jiného než se postarat o napravení(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Cheh Chang

Herci: Margaret Tu Chuan, Ping Chin, Fanny Fan, Jimmy Wang Yu, Lo Lieh, Violet Pan Ying-Zi, Cliff Lok, Lau Kar Leung, Lau Kar-Wing, Woo-ping Yuen, Shi-Kwan Yen, Siu-kai Chan, Ku Feng, Ma Wu, Feng Tien, Little Unicorn, Hsu Hsia, Cheung-Yan Yuen, Chia Tang, Pei Chi Huang, Chuen Chan, Li Jen Ho

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Nezdolné trio (1966)