Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Nebo nad Berlínom (1987)

Nebe nad Berlínem

,

Wings of Desire

Nebo nad Berlínom (1987)
SK TITULKY
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 83 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Západní Nemecko / Francie

Dĺžka: 127 min

Popis k filmu Nebo nad Berlínom

Příběh o neviditelných a nesmrtelných andělech, kteří osídlí Berlín a naslouchají myšlenkám jeho lidských obyvatel a utěšují ty, kteří jsou v nesnázi. Navzdory tomu, že je město hustě zalidněno, žije spousta jeho obyvatel osamocena a v odloučení od svých nejbližších. Anděl Damien se zamiluje do jedné takové ženy, krásné a osamělé akrobatky na hrazdě jménem Marion. Rozhodne se, že se stane člověkem, protože i on chce prožívat lidská potěšení všemi smysly – od dobrého jídla až po láskyplný dotyk milované osoby. A přeje si zažít opravdovou lásku mezi dvěma lidmi.(Zlín Film Festival) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Wim Wenders

Herci: Bruno Ganz, Solveig Dommartin, Otto Sander, Peter Falk, Hans Martin Stier, Didier Flamand, Jürgen Heinrich, Nick Cave, Blixa Bargeld, Lajos Kovács, Teresa Harder, Sigurd Rachman, Annelinde Gerstl, Curt Bois, Thierry Noir, Bernard Eisenschitz, Johanna Penski, Erika Rabau, Chick Ortega, Hans Marquardt, Ulrike Schirm, Mick Harvey, Beatrice Manowski, Patrick Kreuzer

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Nebo nad Berlínom (1987)