Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Na špatné straně (2018)

Dragged Across Concrete

Na špatné straně (2018)
CZ DABING
4.7 / 5
Hlasov: 3
ČSFD 80 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA / Kanada

Dĺžka: 159 min

Popis k filmu Na špatné straně

Dva až příliš horliví policisté jsou za překročení rámce svých povinností suspendováni ze služby. To jim ovšem nebrání, aby ve svém boji s podsvětím pokračovali na vlastní pěst a učinili spravedlnosti zadost. Krimi thriller s notnou dávkou násilí překračuje hranice žánru a poukazuje na problematiku přehnané politické korektnosti, která je v současném světě dovedena až ad absurdum.(Febiofest) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: S. Craig Zahler

Herci: Mel Gibson, Vince Vaughn, Tory Kittles, Laurie Holden, Michael Jai White, Thomas Kretschmann, Jennifer Carpenter, Don Johnson, Udo Kier, Fred Melamed, Andrew Dunbar, Giacomo Baessato, Myles Truitt, Adam Tsekhman, Trezzo Mahoro, Primo Allon, Justine Warrington, Cardi Wong, Jenn Griffin, Dalias Blake

Trailer Na špatné straně NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.94.129.211 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Na špatné straně (2018)