Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Mlátička (2007)

The Hammer

Mlátička (2007)
CZ DABING
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 61 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 87 min

Popis k filmu Mlátička

Jerry Ferro zvaný Mlátička sice měl v mládí úspěch jako amatérský boxer, ale teď se potácí od jedné práce k druhé a pije. Naděje však umírá poslední a Jerry se přece jen vrací do ringu. V titulní roli televizní a rozhlasový komik Adam Carolla. Televizní a rozhlasový komik Adam Carolla hraje chlapíka v nejlepších letech, který proflákal spoustu času. Jerry Ferro zvaný Mlátička sice měl v mládí úspěch jako amatérský boxer, ale ty dny jsou v nenávratnu a teď se potácí od jedné práce k druhé a trochu moc pije. Ale pak se stane, že ho dávný kamarád požádá, aby dělal sparring partnera novému nadějnému boxerovi, jehož trénuje, a poté, co Jerry předvede svůj tvrdý hák, mu nabídne, aby se vrátil do ringu, i když je z formy. Po dvaceti letech se tak Jerrymu otevírá cesta zpět a oživne i naděje, že by se dokonce mohl dostat do olympijského týmu.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Charles Herman-Wurmfeld

Herci: Adam Carolla, Heather Juergensen, Paul Alayo, John Enos III, Stacy Glassgold, Harold 'House' Moore, Christopher Darga, Tom Quinn

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Mlátička (2007)