Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Leprechaun: Back 2 tha Hood (2003)

Leprechaun: Back 2 tha Hood (2003)
CZ TITULKY
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 52 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 90 min

Popis k filmu Leprechaun: Back 2 tha Hood

Emily a jejím přátelům se podaří najít Leprechaunovy zlaťáčky. Jsou však varováni, aby poklad nechali tam, kde ho našli. Jenomže síla bohatství je mocnější, a tak opět probouzejí zabijáckého skřeta, který se pouští do hledání svých milovaných zlaťáčků a přitom si rád krvavě zařádí.(Chupacabre) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Steven Ayromlooi

Herci: Warwick Davis, Tangi Miller, Laz Alonso, Shiek Mahmud-Bey, Donzaleigh Abernathy, Sticky Fingaz, Beau Billingslea, Willie C. Carpenter, Keesha Sharp, Page Kennedy, Christopher Murray, Terence Bernie Hines, Vickilyn Reynolds, Sonya Eddy

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Leprechaun: Back 2 tha Hood (2003)