Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa (2018)

Leo da Vinci: Misia Mona Lisa

Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa (2018)
CZ DABING
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 48 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Itálie

Dĺžka: 85 min

Popis k filmu Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa

Leonardo je kreativní odvážný chlapec, který svými vynálezy neustále překonává zákony fyziky. Při jejich testování v praxi mu trpělivě pomáhají věrný kamarád Lorenzo a Leova tajná láska Lisa. Když však požár zničí všechen majetek Lisina otce, vydává se Leo s přáteli na tajemný ostrov hledat ztracený poklad, jímž by uhradil vzniklé dluhy. Leo ale není jediný, kdo věří, že s použitím svých jedinečných vynálezů dokáže poklad najít, a tak se postupně odkrývá příběh plný překvapení, dobrodružství a zejména vynalézavosti.(JuniorFest) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Sergio Manfio

Trailer Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.91.106.223 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa (2018)