Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

La Bamba (1987)

La Bamba (1987)
CZ DABING
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 81 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 108 min

Popis k filmu La Bamba

Rokenrol nikdy nezemře. Životní příběh zpěváka Ritchieho Valense. Třetího února 1959 se zřítilo letadlo, na jehož palubě byli mj. známí rokenroloví hudebníci Buddy Holly, Ritchie Valens a Big Bopper. Toto datum je dodnes označováno za den, kdy zemřela hudba. Americký film La Bamba vypráví životní příběh mexického chlapce Ricarda Valenzuely, který se pod uměleckým jménem Ritchie Valens stal jednou z rokenrolových hvězd. Jeho zářivá kariéra netrvala ani šest měsíců, stačil natočit pouze tři hity (jedním z nich byla právě La Bamba, rokenrolová verze mexické lidové písně) a zemřel ještě před osmnáctými narozeninami - jeho hudba však přetrvala.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Luis Valdez

Herci: Lou Diamond Phillips, Esai Morales, Rosanna DeSoto, Elizabeth Peña, Danielle von Zerneck, Joe Pantoliano, Brian Setzer, Noble Willingham, Stephen Lee, Sam Anderson, Thomas Rosales Jr., Diane Rodriguez, John Quade, Mike Moroff, Tony Genaro, Dyana Ortelli, Geoffrey Rivas, Allison Robinson, Frank Aragon, Mary Ann Tanedo, Daniel Valdez, Eddie Frias

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 100.26.176.182 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu La Bamba (1987)