Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Kurier (2019)

The Messenger

Kurier (2019)
CZ TITULKY
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 63 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Polsko

Dĺžka: 100 min

Popis k filmu Kurier

Napínavě natočený špionský příběh, inspirovaný osudy skutečného Kurýra z Varšavy, Jana Nowaka Jezioranského. Toho v roce 1944 pověřila polská exilová vláda, aby předal tajné informace velení Zemské armády ve Varšavě. To vše jen okamžik před vypuknutím Varšavského povstání...(Kinopilotu.cz) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Władysław Pasikowski

Herci: Philippe Tłokiński, Patrycja Volny, Julie Engelbrecht, Grzegorz Małecki, Michael Terry, Rafał Królikowski, Zbigniew Zamachowski, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt, Sławomir Orzechowski, Jacek Lenartowicz, Martin Butzke, Nico Rogner, Jan Frycz, Jakub Wesołowski, Mariusz Bonaszewski, Wojciech Zieliński

Trailer Kurier NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.91.106.223 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Kurier (2019)