Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Kráľovná Alžbeta (1998)

Elizabeth

Kráľovná Alžbeta (1998)
CZ DABING
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 78 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Velká Británie

Dĺžka: 124 min

Popis k filmu Kráľovná Alžbeta

Svrchovanost Anglie je pod stálým tlakem okolních států a v zemi je třeba obnovit silnou katolickou víru. Umírající královna už nemá dost sil a jediným potenciálním nástupcem trůnu je její mladá sestra Alžběta, zapřísáhlá protestantka. Selhávají i naděje na záchranné manželství s některým ze sousedních panovníků a osud celé Anglie se ocitá na okraji hluboké propasti...(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Shekhar Kapur

Herci: Cate Blanchett, Geoffrey Rush, Joseph Fiennes, Christopher Eccleston, Richard Attenborough, Rod Culbertson, Jamie Foreman, Edward Hardwicke, Fanny Ardant, Vincent Cassel, Kathy Burke, Emily Mortimer, Kelly Macdonald, James Frain, John Gielgud, Daniel Craig, Matthew Rhys, Shekhar Kapur, Jean-Pierre Léaud, Kenny Doughty, Angus Deayton, Amanda Ryan, Eric Cantona, Joseph O'Conor, Alfie Allen, Daniel O’Meara, Lily Allen, Daniel Moynihan, Daisy Bevan, George Antoni, Tim Bevan, Paul Fox, Donald Pelmear, Terence Rigby, Michael Beint, Jeremy Hawk

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Kráľovná Alžbeta (1998)