Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Konečně zazvonilo: Příběh za scénou (2014)

The Unauthorized Saved by the Bell Story

Konečně zazvonilo: Příběh za scénou (2014)
CZ DABING
1.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 0 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Kanada

Dĺžka: 84 min

Popis k filmu Konečně zazvonilo: Příběh za scénou

V roce 2009 herec Dustin Diamond napsal paměti Behind the Bell, které údajně odhalily, jaký byl život při natáčení sobotního komediálního sitkomu pro tínedžery Saved by the Bell (NBC 1989-93). Neautorizovaný filmový příběh vychází ze zkušeností šesti neznámých mladých herců, kteří se ocitli před světly reflektoru v Hollywoodu. Odkrývá problémy vyrůstání pod kontrolou veřejnosti, zatímco se snaží zachovat čistý obraz jejich populárních postav na obrazovce i mimo obrazovku.(TV JOJ) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Jason Lapeyre

Herci: Tiera Skovbye, Andrew Moxham, Kendall Cross, Adam Greydon Reid, Françoise Yip, Elfina Luk, Peter DeLuise, Jordyn Ashley Olson, Kevin O'Grady, Corey Woods, Julian Works, Louriza Tronco, Andrew Herr

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Konečně zazvonilo: Příběh za scénou (2014)