Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

JT LeRoy (2018)

JT LeRoy (2018)
CZ TITULKY
- / 5
Hlasov: 0
ČSFD 62 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Kanada / USA / Velká Británie

Dĺžka: 108 min

Popis k filmu JT LeRoy

New York Times zverejnil v januári 2006 článok o tom, že mladík, ktorý vzbudil svetovú pozornosť knihami o svojom problematickom dospievaní, bol vlastne vymyslený. J. T. LeRoy je autentický príbeh a generačný literárny hoax, ale aj intímny portrét dvoch žien, ktoré viedli šesť rokov bizarný dvojitý život. Protagonistkami sú takmer 40-ročná autorka a hudobníčka Laura Albert a jej švagriná, vysokoškoláčka Savannah Knoop. Spolu vymysleli a zahrali pred verejnosťou postavu J. T.-ho, ktorá bola uznávaná celebritami, umelcami, fanúšikmi a médiami. Filmové spracovanie knihy Dievča chlapec dievča: Ako som sa stala JT LeRoyom je predovšetkým hereckým koncertom Laury Dern v postave impulzívnej, sympaticky maniackej Laury a Kristen Stewart ako frustrovanej mladej ženy a androgýnnej a neaktívnej pseudoliterárnej celebrity.(Art Film Fest) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Justin Kelly

Herci: Kristen Stewart, Laura Dern, Diane Kruger, Jim Sturgess, Kelvin Harrison Jr., Courtney Love, James Jagger, Will Woytowich, Alicia Johnston, David Lawrence Brown, Adam Hurtig, Guy Maddin

Trailer JT LeRoy NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.91.106.223 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu JT LeRoy (2018)