Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Joker Game (2015)

Džóká gému

Joker Game (2015)
CZ TITULKY
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 61 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Japonsko

Dĺžka: 106 min

Popis k filmu Joker Game

Děj se odehrává těsně před začátkem 2. světové války a vypráví příběh fiktivní špionské společnosti, kam byl Kató Džiró" (Kamenaši Kazuja) najat tajnou vojenskou organizací D vedenou tajemným mužem Júkim (Iseja Júsuke). Ten vytvoří zapeklitou hru plnou machinací točící se kolem dokumentu nazvaném Černé zápisky, po kterých touží i zbytek světa, aby měli převahu v diplomacii. Jenomže nic není tak jednoduché a každý sleduje vlastní zájmy...(Zíza) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Jú Irie

Herci: Kazuja Kamenaši, Kjóko Fukada, Jukijoši Ozawa, Júsuke Iseja, Keisuke Koide, Kjúsaku Šimada, Ken Micuiši, Hiroši Jamamoto, Kijohiko Šibukawa, Mike Bash, Hiromasa Taguči, Tecuja Čiba, Satoši Hino, Šun'ja Itabaši, Nobujuki Hijama, Kazuma Jamane

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.231.229.89 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Joker Game (2015)