Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Ještě jedna věc (2018)

One Last Thing

Ještě jedna věc (2018)
CZ TITULKY
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 62 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 88 min

Popis k filmu Ještě jedna věc

Dylan Derringer (Wendell Pierce), osamělý zubař z Floridy, je nabádán svou asistentkou Jaime (Joanne Froggatt) k opětovnému shledání se svou dcerou Lucy (Jurnee Smollett-Bell), kterou mnoho let neviděl. Cesta za setkáním mu ovšem změní život. Režisérem a autorem scénáře je Tim Rouhana.(Cinemax) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Tim Rouhana

Herci: Jurnee Smollett-Bell, Joanne Froggatt, Wendell Pierce, April Billingsley, Elizabeth Ludlow, Kristina Emerson, Lisa Arrindell, Deja Dee, L. Warren Young, Nick Arapoglou, Bella Lotz, Ed Amatrudo, Eric Mendenhall, Charles Green, Bethany Anne Lind

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.94.129.211 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Ještě jedna věc (2018)