Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Inga Lindströmová: Letná láska (2005)

Moře lásky: Letní romance

Inga Lindströmová: Letná láska (2005)
CZ DABING
3.5 / 5
Hlasov: 2
ČSFD 23 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Nemecko

Dĺžka: 90 min

Popis k filmu Inga Lindströmová: Letná láska

Anna Blomquistová (Christina Beyerhausová) žije v malom mestečku, pracuje v lekárni so svojím priateľom Bertilom (Marek Erhardt) a jej vášňou je splavovanie riek. Anniným dávnym snom je práca s deťmi a rozhodne sa využiť atraktívnu ponuku v Stockholme. Cestou tam však havaruje vďaka nedisciplinovanému šoférovi a takmer zmešká dôležitú schôdzku. Tým šoférom je Robert Dahlstrom (Florian Fitz), ktorý prichádza do mesta, aby pomohol jej matke, spravujúcej pílu s Anniným bratom. Silvia (Eleonore Weisgerberová) sa dostala do finančných ťažkostí a rodinný podnik sa ocitol na pokraji krachu... Anna prežíva šťastné obdobie, získala vytúžené miesto v Stockholme a k Robertovi začína cítiť čosi omnoho silnejšie ako priateľstvo. Robert jej city opätuje. Ich láska však musí čeliť ešte nejednej prekážke...(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Oliver Dommenget

Herci: Christina Beyerhaus, Florian Fitz, Eleonore Weisgerber, Steffen Groth, Julian Sengelmann, Marek Erhardt

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 54.226.4.91 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Inga Lindströmová: Letná láska (2005)