Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Hrůzná noc 2 (1988)

Fright Night Part 2

Hrůzná noc 2 (1988)
CZ DABING
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 63 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 108 min

Popis k filmu Hrůzná noc 2

Tři roky po vampýrském incidentu se upíři vracejí do amerického maloměsta. Vede je uhrančivá Regina a její zájem je především soustředěn na mladíka Charlieho, zodpovědného za smrt Reginina bratra. Podaří se jí ho kousnout a unese ho do tajuplné vily. Charlie je však připraven bojovat…(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Tommy Lee Wallace

Herci: Roddy McDowall, William Ragsdale, Traci Lind, Julie Carmen, Jon Gries, Brian Thompson, Bob Bergen, Michael Joiner, Rochelle Ashana, Neith Hunter, Blair Tefkin, Merritt Butrick, Ernie Sabella, Alexander Folk, John Lafayette

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Hrůzná noc 2 (1988)