Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Hříšný prsten (1999)

Forbidden Highway

Hříšný prsten (1999)
CZ DABING
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 54 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 105 min

Popis k filmu Hříšný prsten

Poté co podvedla a okradla bývalého zaměstnavatele, tvrdého ruského mafiánského bosse, uprchla mladá kráska Cherry do Las Vegas, aby se skryla před jeho hněvem. Okradený mafián však po jejích stopách pošle gangstera Elreye, který ji brzy najde a odveze zpátky do Los Angeles. Cesta přes poušť se pro dívku stává těžkou zkouškou a ringem, v němž svede boj o život, přičemž jedinou zbraní, kterou může využít, je její krásné tělo a svůdnost. Elrey skutečně jejímu kouzlu brzy začne podléhat. Ale opravdu je to pro Cherry výhra?(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Kelley Cauthen

Herci: Kira Reed Lorsch, Tracy Ryan, Brandon Molale, Robert Allen Mukes

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.231.229.89 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Hříšný prsten (1999)