Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Hoffman (1970)

Hoffman (1970)
CZ TITULKY
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 82 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Velká Británie

Dĺžka: 113 min

Popis k filmu Hoffman

Benjamin Hoffman má vo svojej firme povesť chlípnika, ktorý nenechá jedinú sukňu na pokoji. Niektorým kolegyniam jeho malé indiskrétnosti dokonca lichotia, avšak sekretárka Janet Smithová by ho najradšej nakopala do zadku, aby od neho mala navždy pokoj. Lenže Hoffman sa len tak ľahko nevzdáva. V poslednom období dokonca ešte pritvrdí a milú Janet začne vydierať. Buď s ním strávi celý týždeň v jeho byte, alebo sa určití ľudia dozvedia, čo je jej priateľ v skutočnosti zač. A že to mnohokrát nie sú veci pekné, to vie Janet sama najlepšie. Nešťastné dievča nakoniec súhlasí. Večer zazvoní pri Hoffmanových dverách a modlí sa, aby mala najhorší týždeň svojho života čo najskôr za sebou. Šéf ju však poriadne zaskočí. Miesto oplzlostí ju čaká romantická večera, namiesto zákusku precítene zahraná serenáda. Ale toho najväčšieho prekvapenia sa dočká až o pár hodín neskôr...(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Alvin Rakoff

Herci: Peter Sellers, Sinéad Cusack, Jeremy Bulloch, Ruth Dunning, John Tatum

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.91.106.44 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Hoffman (1970)