Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Gringo: Zelená pilule (2018)

Gringo

Gringo: Zelená pilule (2018)
CZ TITULKY
4.0 / 5
Hlasov: 2
ČSFD 52 %
IMDb 6/10

Prehrať film nižšie

Dĺžka: 110 min

Popis k filmu Gringo: Zelená pilule

V tejto čiernej komédii sa odvážny americký obchodník Harold Soyinka (David Oyelowo) vyberie na prechádzku a po prekročení mexických hraníc veci naberú nečakaný spád. Keď sa Harold zapletie s mexickými narkobarónmi, medzinárodnými žoldiermi a americkým úradu boja proti drogám DEA, prekročí tenký hranicu medzi slušným občanom a zločincom. A keď sa snažíte zostať nažive, na jednom z najnebezpečnejších miest na svete, zostáva otázka: je tento obyčajný muž až po uši v problémoch alebo má všetko úplne pod kontrolou?

Režisér: Nash Edgerton

Herci: David Oyelowo, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Joel Edgerton, Thandie Newton, Michael Angarano, Kenneth Choi, Sharlto Copley, Harry Treadaway, Theo Taplitz, Yul Vazquez, Carlos Corona, Alan Ruck, Melonie Diaz, Diego Cataño, Rodrigo Corea, Hector Kotsifakis, Bashir Salahuddin, Hernán Mendoza, Horacio Garcia Rojas, Paris Jackson

Trailer Gringo: Zelená pilule NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 54.146.98.143 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Gringo: Zelená pilule (2018)