Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Galaktická brána (2005)

Thru the Moebius Strip

Galaktická brána (2005)
CZ DABING
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 43 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Čína / USA

Dĺžka: 87 min

Popis k filmu Galaktická brána

Příběh vypráví o fyziku Simonu Weirovi, který zůstane uvězněný na vzdálené neznámé planetě poté, co projde časoprostorovým portálem, který stvořil. O osm let později jeho syn Jac Weir, statečný čtrnáctiletý chlapec, který nikdy neuvěřil, že jeho otec je mrtvý, najde portál a teleportuje se na planetu Raphicca vzdálenou 27,2 milionu světelných let. Jac zjistí, že jeho otec je vězněn v království obřích mimozemšťanů, kteří věří v magii a středověký rytířský kodex.Příběh, postavy a výtvarné ztvárnění pochází od Jeana "Moebius" Girauda, jednoho z nejuznávanějších současných komiksových výtvarníků.(Raztubyl) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Glenn Chaika

Herci: Dee Bradley Baker, Daniel Davis, Mark Hamill, Chris Marquette, John DiMaggio, Michael Dorn, Peri Gilpin, Kellie Martin, Jean Simmons, Jonathan Taylor Thomas, Jack Fletcher, Andrea Leon, Michael McShane, John DeMita, Phil Proctor

Trailer Galaktická brána NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Galaktická brána (2005)