Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Freerunner (2011)

Freerunner (2011)
CZ TITULKY
2.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 37 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 87 min

Popis k filmu Freerunner

Mladý freerunner Ryan (Sean Faris) je chycen a probudí se s připnutou bombou na krku. Společně s dalšími nejlepšími freerunery se musí zúčastnit reality show, ve které musí s bombou přeběhnout celé město. Začíná závod o přežití, ve kterém Ryan musí zachránit sebe a svoji přítelkyni.(asader) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Lawrence Silverstein

Herci: Sean Faris, Danny Dyer, Tamer Hassan, Amanda Fuller, Seymour Cassel, Phillip DeVona, Rebecca Da Costa, Ray Goodwin, Joe Zamora, Mariah Bonner, David Grovic, John Bernecker, Ace Underhill, Warren Ostergard, Lawrence Silverstein, Curtis Taylor, Josh Cruze

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 100.26.176.182 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Freerunner (2011)