Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Expres hrôzy (1972)

Panika na Transsibiřské magistrále

,

Horror Express

Expres hrôzy (1972)
CZ DABING
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 66 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Velká Británie / Španělsko

Dĺžka: 90 min

Popis k filmu Expres hrôzy

Co se stane když milion let stará fosilie není tak uplně mrtvá a nachází se zrovna v jednom z největších vlaků na světě, plném lidí?? Herecký koncert hororové legendy Christophera Lee a Petera Cushinga v hororovém příběhu, plném zvratů a houstnoucího napětí!(matestlust) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Eugenio Martín

Herci: Christopher Lee, Peter Cushing, Alberto de Mendoza, Telly Savalas, Ángel del Pozo, George Rigaud, Helga Liné, Víctor Israel, José Marco, Silvia Tortosa, José Canalejas, José Jaspe, Barta Barri, Vicente Roca, Fernando Villena, Juan Olaguivel

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Expres hrôzy (1972)