Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Epoch: Evolution (2003)

Epoch: Evolution

Epoch: Evolution (2003)
CZ DABING
2.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 20 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 88 min

Popis k filmu Epoch: Evolution

Když vědci zpozorovali na obloze světelný prstenec, známý též jako TORUS, začali si dělat obavy o osud planety. Záře upoutala zájem celého světa a donutila vlády jednotlivých států, aby spolupracovali. Výsledkem úsilí byl projekt, který by pomohl v budoucnosti podobné úkazy lépe analyzovat. O 20 let později ale čínští vědci zaznamenali dva překrývající se TORUSy. Ve stejném čase došlo na opačném konci světa k záhadnému zmizení několika lidí. Zdálo se, jakoby si někdo vzal ze Země vzorky(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Ian Watson

Herci: David Keith, Billy Dee Williams, Angel Boris Reed, Velizar Binev, Brian Thompson, Atanas Srebrev

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Epoch: Evolution (2003)