Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Devil's Tree: Rooted Evil (2018)

Devil's Tree: Rooted Evil (2018)
CZ TITULKY
3.6 / 5
Hlasov: 5
ČSFD 24 %
IMDb 6/10

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 76 min

Popis k filmu Devil's Tree: Rooted Evil

Devil's Tree: Zakorenené zlo je o žurnalistovi s názvom Sam, ktorý nájde strom s veľmi temnou históriou. Keďže jej vlastná minulosť má démonov, ktorí ju naďalej prenasledujú, ona nakoniec zistí, čo prenasleduje tento hrozivý strom. Voľne založené na skutočných udalostiach, skutočný Strom ešte stále stojí. Tento film vás odvedie z oblasti fantázie a do ríše pravého Zla. Inšpirovaná skutočnými udalosťami, The Devils Tree sleduje Samanthu, vysokoškolskú študentku študujúcu žurnalistiku, ktorá musí dokončiť svoju prácu s posledným novým príbehom. Spoločne so svojím priateľom Robom, Samantha narazí na novinový článok o starom strome v miestnom parku, kde sa stalo množstvo strašných činov. Miestni obyvatelia dali stromu meno Devils Tree kvôli mestským legendám o masových vraždách, satanských rituáloch a paranormálnej činnosti. Rozhodla sa, že je to dokonalý príbeh, na ktorom skončia jej práca. Keď sa Sam ponorí hlbšie do ríše stromu, začne odhaľovať pravdu o týchto mestských legendách. V boji s vlastnými démonmi svojej minulosti, Samantha je konfrontovaná s pravým démonom stromu a teraz musí odhaliť pravdu v nádeji, že ju oslobodí. Samantha nakoniec nájde skutočný dôvod, prečo je zlo tak zakorenené na Tree Devils.

Režisér: Chris Alonso, Joshua Louis

Herci: Maddy Curley, Eddie Kaulukukui, Jevon White, Sharon Pfeiffer, Roberto Escobar, Dan Crisafulli, Roy Lynam, Erin Ownbey, Logan Gambill, Chris Caputo, Nicoletta Hanssen

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 34.203.28.212 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Devil's Tree: Rooted Evil (2018)