Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Delirium (2018)

Delirium (2018)
CZ TITULKY
4.2 / 5
Hlasov: 12
ČSFD 62 %
IMDb 5/10

Prehrať film nižšie

Dĺžka: 96 min

Popis k filmu Delirium

V stave delíria je hlavný hrdina tohto filmu – Topher Grace. Po svojich rodičoch zdedil veľké rodinné sídlo, do ktorého sa vracia po liečení na psychiatrii. Jeho prepustenie z liečenia je ale podmienečné a neustále musí byť pod kontrolou. Každých 30 dní sa musí hlásiť svojmu probačnému dohľadu a nesmie opúšťať svoj dom. Ak by tieto nariadenia porušil, skončil by opäť na psychiatrickom liečení, kde rozhodne ísť nechce.
Pri prepustení obdržal lieky od svojho lekára, ktoré by mal pravidelne užívať. Spolu s nimi dostal radu: „Ver rozumu, nie svojim očiam". Problém ale nastáva v opustenom dome, z ktorého má veľa spomienok. V týchto priestoroch sa stretáva s mnohými nečakanými prekvapeniami. Prvé „prekvapenia" sú ešte vysvetliteľné a racionálne, no keď sa začnú zhromažďovať spomienky z minulosti a objavovať paranormálne javy, začne o svojom zdravý pochybovať.
Je hlavný hrdina v svojom rodnom dome sám? Sú veci, ktoré sa okolo neho skutočné? Skrývajú sa tam skutoční ľudia, alebo sú to len desivé príznaky, ktoré sú vyvolané v jeho hlave?
Tento horor vás určite nenechá chladnými.

Režisér: Dennis Iliadis

Herci: Topher Grace, Genesis Rodriguez, Patricia Clarkson, Callan Mulvey, Robin Thomas, Daisy McCrackin, Cody Sullivan

Trailer Delirium NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 54.236.246.85 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Delirium (2018)