Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

David a Batšeba (1951)

David and Bathsheba

David a Batšeba (1951)
CZ DABING
- / 5
Hlasov: 0
ČSFD 68 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 116 min

Popis k filmu David a Batšeba

Gregory Peck v roli krále Davida, který se zamiluje do krásné Bathsheby (Susan Hayward), ženy jednoho ze svých vojáků. Zaslepený touhou se zbaví manžela Bathsheby tím, že ho pošle do boje na předem jistou smrt. Již nic nestojí jejich lásce v cestě, ovšem boží trest za prohřešek Davida nemine.(contrastic) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Henry King

Herci: Gregory Peck, Susan Hayward, Raymond Massey, Kieron Moore, James Robertson Justice, Jayne Meadows, John Sutton, Dennis Hoey, Holmes Herbert, Gwen Verdon, Francis X. Bushman, Sean McClory, Dan White, Cyril Delevanti, George Zucco, Lumsden Hare, David Newell, Paul Newlan, Cecil Weston, Harry Carter, John Dodsworth

Hudba: Alfred Newman

Scenár: Philip Dunne

Kamera: Leon Shamroy

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.

Trailer David a Batšeba NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu David a Batšeba (1951)