Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Čo len ľudia povedia (2017)

What Will People Say

Čo len ľudia povedia (2017)
CZ TITULKY
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 85 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Norsko / Nemecko / Švédsko

Dĺžka: 106 min

Popis k filmu Čo len ľudia povedia

Šestnásťročná Nisha žije dva životy. V noci si tajne užíva s kamarátmi zo strednej školy nočný život v Osle a cez deň je pokornou a svedomitou dcérou v rodine tradicionalistického pakistanského emigranta a zdanlivo nezainteresovanej matky. Jedného dňa však otec odhalí Nishinu pretvárku a rozhodne sa pre drastickú ochranu dcéry pred nástrahami západného života. Film s aktuálnou a citlivou témou ukazuje, ako zásadne môže byť rozdelená jedna kultúra. Na jednej strane stoja moslimskí tínedžeri vyrastajúci v Európe a túžiaci po slobodnom živote a na strane druhej ich rodičia, ktorí sa usilujú o lepšiu budúcnosť, ale nechcú sa vzdať tradícií. Život plný konfliktov, rozdielov a bolesti. Príbeh predchnutý empatiou a porozumením ukazuje vlastnú cestu, ako sa z predurčeného osudu pokúsiť vymaniť.(Art Film Fest) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Iram Haq

Herci: Maria Mozhdah, Adil Hussain, Sheeba Chaddha, Rohit Saraf

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 54.226.4.91 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Čo len ľudia povedia (2017)