Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Cecilie (2007)

Cecilie (2007)
CZ DABING
- / 5
Hlasov: 0
ČSFD 60 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Dánsko

Dĺžka: 93 min

Popis k filmu Cecilie

Noční můry jako klíč k dávnému zločinu Cecilie vidí a slyší věci, které ostatní nevnímají; místa nejednou mění svůj vzhled a lidé tam vlastně ani nejsou. Jedné noci je znásilněna, ale o činu nezůstanou žádné důkazy a žádné stopy. Manžel Mads ji přivede na psychiatrickou kliniku, kde s pomocí psychiatra Pera začíná rozplétat děsivou souvislost mezi svým zážitkem a brutální vraždou, která se stala před více než třiceti lety.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Hans Fabian Wullenweber

Herci: Sonja Richter, Anders W. Berthelsen, Claus Riis Østergaard, Kurt Ravn, Lars Mikkelsen, Morten Suurballe, Peder Holm Johansen, Julie Grundtvig Wester, Petrine Agger, Thomas W. Gabrielsson, Mille Dinesen, Janus Nabil Bakrawi, Helene Egelund, Mads Knarreborg, Niels Weyde, Andreas Jessen, Rolf Hansen, Sus Wilkins, Carsten Kressner

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Cecilie (2007)