Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Casper: Prvé kúzlo (1997)

Casper: A Spirited Beginning

Casper: Prvé kúzlo (1997)
CZ DABING
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 49 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 90 min

Popis k filmu Casper: Prvé kúzlo

Nejroztomilejší a nejhodnější duch, jakého jste kdy mohli vidět, je zase tady! Tentokrát musí Casper hodně rychle kličkovat, aby utekl zlému Kiboshovi, jeho pomocníku Snivelovi a trojici vypečených nadpozemských kreatur. Naštěstí v říši obyčejných smrtelníků objeví Casper kamaráda s nadpřirozenými schopnostmi. Ve dvou se to sice lépe táhne, ale jak zabránit strašlivému duchařskému bálu, který chtějí všechna ta průsvitná strašidla uspořádat v jednom malém městě?(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Sean McNamara

Herci: Steve Guttenberg, Lori Loughlin, Rodney Dangerfield, Michael McKean, Brendon Ryan Barrett, Richard Moll, Ben Stein, Casper Van Dien, Michael McDonald, James Earl Jones, Pauly Shore, Jeremy Foley, Bill Farmer, Jess Harnell, Debi Mazar, Jim Ward, Rick Dean, Sherman Hemsley, Rodger Halston, Brian Doyle-Murray, Edie McClurg

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Casper: Prvé kúzlo (1997)