Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Časovaná bomba (2008)

Time Bomb

Časovaná bomba (2008)
SK DABING
1.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 18 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Kanada

Dĺžka: 83 min

Popis k filmu Časovaná bomba

Jason prišiel tragicky o malého syna pri explózii ich terénneho auta. V súčasnosti bojuje ako vojak v Iraku. Každý výbuch mu pripomína deň, keď jeho vlastný svet sa zmenil na nočnú moru. Vojenský vedec prezradí Jasonovi, že vyvíjajú experimentálny vírus, s ktorého pomocou by zmenili vojakov na živé biologické bomby, aby ich využili proti nepriateľom. Jason sa pohráva s myšlienkou, že experiment podstúpi. Je perfektný testovací subjekt, ale nemá istotu, či už ho vírusom neinfikovali bez jeho vedomia. Musí zistiť, či sú explózie skutočné, alebo sa len odohrávajú v jeho hlave. Podarí sa Jasonovi žiť dostatočne dlho na to, aby oslobodil svoju myseľ, alebo jedného dňa spontánne vybuchne ako zvyšok testovacích subjektov?(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Erin Berry

Herci: Jake Busey, Vik Sahay, David Haydn-Jones, Deborah Odell, Richard Fitzpatrick

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.227.233.6 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Časovaná bomba (2008)