Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Bojové hry 2: Kód smrti (2008)

Válečné hry 2: Kód smrti

,

Wargames: The Dead Code

Bojové hry 2: Kód smrti (2008)
CZ DABING
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 37 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 96 min

Popis k filmu Bojové hry 2: Kód smrti

Počítačový pirát Will Farmer se jednoho dne zaplete s počítačovou hrou R.I.P.L.E.Y., která je online simulací teroristického útoku. Farmer všek neví, že online hra je návrh americké vlády k nalezení potencionálních teroristů. R.I.P.L.E.Y. se rozhodne Farmera zabít a ten se zase pokusí zastavit počítačový program R.I.P.L.E.Y.(rozbris) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Stuart Gillard

Herci: Matt Lanter, Amanda Walsh, Chuck Shamata, Maxim Roy, Claudia Ferri, Colm Feore, Nicolas Wright, Robert Higden, Vlasta Vrana, Lucinda Davis, Neil Napier, Ricky Mabe, Agnieshka Wnorowska, Danny Blanco Hall, Gary Reineke, Russell Yuen, Susan Glover, Trevor Hayes, John Maclaren, Matthew Raudsepp, John Koensgen

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.94.129.211 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Bojové hry 2: Kód smrti (2008)