Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Besnenie (2018)

Rampage

Besnenie (2018)
CZ TITULKY
4.4 / 5
Hlasov: 20
ČSFD 69 %

Prehrať film nižšie

Dĺžka: 107 min

Popis k filmu Besnenie

Film "Besnenie" o veľmi silnom pute medzi samotárskym primatológom Davisom Okoyem (hrá Dwayne Johnson) a veľmi inteligentným gorilom samcovi. Jeho opatrovateľ Davis sa o neho stará od narodenia.
Avšak nebezpečný a v konečnom dôsledku nevydarený genetický experiment sa postará, že táto gorila, ktorá bola inak veľmi mierumilovná, sa zmení na obrovské zúrivé monštrum. No okrem neho, sa takto zmutovali aj ostatné zvieratá, ktoré sú neudržateľné. Následne sa všetky tieto geneticky ovplyvnené zvieratá, alfa predátori, nekontrolovateľne rútia Severnou Amerikou a ničia všetko čo sa im dostane do cesty. Davis Okoy s ďalším partnerom, zdiskreditovaným inžinierom, vyvíjajú protilátku, ktorá má toto besnenie zastaviť.
Stretáva sa tu neodmysliteľná potreba zastaviť, zabiť, s láskou, putom k zvieraťu, ktoré sa nenesú v symbióze.
Na svoje si prídu všetci milovníci dobrodružných sci-fi a akčných filmov.

Režisér: Brad Peyton

Herci: Dwayne Johnson, Jeffrey Dean Morgan, Malin Åkerman, Joe Manganiello, Jack Quaid, Naomie Harris, Jake Lacy, Marley Shelton, Breanne Hill, Jason Liles, P.J. Byrne, Demetrius Grosse, Matt Gerald, Will Yun Lee, Stephen Dunlevy, Adam Sztykiel, DJames Jones, Gary Weeks, Emalie Noel

Trailer Besnenie NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 54.146.98.143 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Besnenie (2018)