Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Asteroid 2. časť (1997)

Asteroid

Asteroid 2. časť (1997)
CZ DABING
2.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 29 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 120 min

Popis k filmu Asteroid 2. časť

Jednou za 4000 roků vesmír koliduje. Stalo se tak i tehdy, když přišla doba ledová a vyhynuli dinosauři. Co přinese nové milénium? Je o tom ještě předčasné uvažovat, ale jedna věc je jistá - Dr. Lily McKeeová, šéfka národní observatoře, pracuje na něčem velkém. Zjistila, že Fletcherova kometa vypustila ze svého orbitu dva asteroidy, které se velkou rychlostí blíží k Zemi. Srážka je neodvratná. Podaří se vůbec někomu přežít pád vesmírného tělesa, přinášejícího smrt, utrpení a oheň?(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Bradford May

Herci: Michael Biehn, Annabella Sciorra, Don Franklin, Carlos Gómez, Michael Weatherly, Jensen Daggett, Anne-Marie Johnson, Frank McRae, Harri James, Dennis Arndt, Tracy Smith, John Cedar, Leslie Wing, Michael Flynn, John Scott Clough, Gerry Becker, Christopher Murphy

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.94.129.211 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Asteroid 2. časť (1997)