Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Amityville: Počátek (2018)

The Haunting on Long Island: The Amityville Murders

Amityville: Počátek (2018)
CZ DABING
4.3 / 5
Hlasov: 4
ČSFD 38 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 98 min

Popis k filmu Amityville: Počátek

Příběh šíleného masakru, který se stal v sedmdesátých letech, a děsivých hlasů, jež k němu vedly... Začínat si s vyvoláváním duchů, když bydlíte na indiánském pohřebišti, není ten nejlepší nápad. Zvláště když bydlíte v Amityville. Rodině DeFeových se náhle dějí hrozivá neštěstí a začnou mít podivné vidiny...(TV Prima) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Daniel Farrands

Herci: John Robinson, Chelsea Ricketts, Paul Ben-Victor, Diane Franklin, Zane Austin, Noa Brenner, Rebekah Graf, Lainie Kazan, Burt Young, Steve Trzaska, Jon Mack, Peter Stickles, Sarah French, Jared Rivet, Steven Barton, Kue Lawrence, Sky Liam Patterson

Trailer Amityville: Počátek NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Amityville: Počátek (2018)