Ide ti stránka pomaly? Prejdi na našu rýchlejšiu doménu tu - online filmy
aug 192017
 
Prekliatie bohov
3 (60%) 4 votes

New York, píše sa rok 2095. Kdesi uprostred tohto obrovského megalopolisu budúcnosti krásna mladá žena s modrými vlasmi a mliečnou pleťou zúfalo roní modré slzy. Volá sa Jill Bioskopová (Linda Hardy), je mutantka – a je tiež pokusným králikom slávnej profesorky Elmy Turnerovej (Charlotte Rampling). Jill zatiaľ netuší, že Horus (Thomas M. Pollard), mocný boh s hlavou sokola, práve precestoval polovicu vesmíru, len aby ju našiel. Ostatní bohovia sa totiž rozhodli zbaviť ho nesmrteľnosti, a tak má už len sedem dní na to, aby v bludisku, ktorým sa toto mesto v posledných rokoch stalo, našiel Jill, zviedol ju a splodil s ňou dieťa! Lebo len tak môže zostať nesmrteľný naveky… Aby sa mu to ale podarilo, musí si nájsť vhodné ľudské telo, do ktorého sa prevtelí, akúsi božskú nádobu z mäsa a kostí. jediným vhodným kandidátom sa ukáže byť azda najslávnejší politický väzeň tých čias Alcide Nikopol (Thomas Kretschmann), ktorý kedysi burcoval ľudí proti systému hlásajúcemu novodobý apartheid, a preto ho mocní tohto sveta nechali na výstrahu zakonzervovať v obrovskej kapsli plnej tekutého dusíku, ktorá posledných tridsať rokov blúdila vesmírom…
Prekliatie bohov
Immortel (ad vitam)
Prokletí bohů
Immortal Prehrať online film zdarma »

aug 192017
 
Asterix: Sídlo Bohov
3.5 (69.23%) 13 votes

Píše sa rok 50 pred Kristom. Celá Galia trpí v obkľúčení Rimanov. Celá? Ale kdeže! Hŕstka nepoddajných Galov sa naďalej vysmieva priamo do zobáka slávneho rímskeho orla a odoláva jeho vojnovým výpadom. Julius Caesar je nesporne vynikajúci stratég a vojvodca, ktorý doteraz nenašiel premožiteľa. Aj teraz vymyslel geniálne ľstivý plán, ako sa drzých Galov zbaviť raz a navždy. Obalamutí jednoduchých vidiečanov kúzlom civilizácie a postaví im monumentálne rímske stavby z mramoru. To však v praxi znamemá, že im vytne všetky lesy a na ich mieste postaví mramoráky – teda sídlisko mramorových panelákov s honosným názvom Sídlo bohov. Lenže Asterix a Obelix nadovšetko milujú svoju malú dedinku, ukrytú v hlbokom lese, ktorý je plný jedlých dobrôt a chutných diviakov. Nemôžu predsa dopustiť, aby sa z ich milovaného domova stal bezduchý turistický skanzen. A tak nabrúsia všetok svoj dôvtip a pokúsia sa prefíkaného Caesara v tejto podlej bitke poraziť.
Asterix: Sídlo Bohov
Asterix: Sídliště bohů Prehrať online film zdarma »

aug 192017
 
Vojna bohov
4.7 (93.33%) 3 votes

Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů – ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill).
Vojna bohov
Immortals
Válka Bohů Prehrať online film zdarma »

aug 192017
 
Identita
5 (100%) 4 votes

Čo ak bola každá voľba, ktorú v živote urobíme, vopred rozhodnutá? Čo ak neexistujú žiadne náhody a naše osudy boli už dávno predurčené? Uprostred ukrutnej búrky sa schádza desať ľudí, z ktorých si každý stráži svoje tajomstvo. Vodič limuzíny (John Cusack), televízna hviezda 80. rokov (Rebecca DeMornayová), policajt (Ray Liotta), ktorý preváža zabijaka (Jake Busey), prostitútka (Amanda Peetová), mladomanželia (Clea DuVallová a William Lee Scott) a rodina v kríze (John C. McGinley, Leila Kenzleová, Bret Loehr) nachádzajú útočisko v opustenom hoteli, ktorý prevádzkuje nervózny nočný správca (John Hawkes). Keď však začnú návštevníci jeden po druhom umierať, úľavu z nájdenia prístrešia rýchlo vystrieda strach. Všetci si vzápätí uvedomia, že ak chcú prežiť, musia odhaliť tajomstvo, ktoré ich spojilo.
Identita
Identity Prehrať online film zdarma »

aug 192017
 
Mesto bohov
5 (100%) 1 vote

Cidade de Deus je nejstarší a nejnebezpečnější slum Ria de Janeira, nejbolavější místo metropole karnevalů. Buscapé se zde narodil, aby žil, místo toho je však zavlečen do světa, v němž se jeho nejlepší kamarádi místo s hračkami baví s nabitými pistolemi. Snaží se zoufale zůstat stranou děsivého násilí, které zachvacuje jeho přátele a mění je v mladistvé zločince zabíjející se navzájem kvůli obchodu s kokainem, z nenávisti i z pouhého rozmaru. Před Buscapéovýma očima se chudá čtvrť v průběhu tří dekád – od 60. do 80. let – proměňuje v dýmající bojiště, na kterém si ozbrojené gangy s šokující lhostejností vyřizují své účty za bílého dne. Buscapé vidí umírat nevinné i ty, které obdivoval a miloval. Jedinou jistotu ve světě každodenního krvavého násilí pro něj začne představovat fotoaparát, kterým začíná dokumentovat městskou džungli kolem sebe. Začíná chápat, že přežít může jen útěkem do normálního světa – za hranice čtvrti, kterou má rád jako svůj domov, ale kterou nenávidí jako hrob nevinnosti, naděje a lásky.
Fernando Meirelles debutuje strhujícím dramatem inspirovaným skutečnými osudy. Vyprávění o dospívání ve stínu smrti připomíná formální brilancí filmy Quentina Tarantina či Martina Scorseseho. Syrovou autenticitu zvyšuje obsazení neherců a skutečných obyvatel slumu do řady hlavních rolí. Snímek si získal mezinárodní uznání včetně devíti ocenění na MFF v Havaně a ceny Vision Award na MFF v Torontu. Byl úspěšně uveden na řadě mezinárodních festivalů. Získal nominaci na Zlatý glóbus jako nejlepší zahraniční film roku a jeho režisér byl oceněn nominací na Evropskou filmovou cenu Felix.
Mesto bohov
City of God
Město bohů Prehrať online film zdarma »

aug 192017
 
Skrytá identita / Na druhej strane
3.3 (66.67%) 3 votes

Kriminálna dráma Skrytá identita je zasadená do Bostonu, kde štátna polícia vedie vojnu s organizovaným zločinom. Tajný policajt Billy Costigan (Leonardo Di Caprio) je poverený úlohou infiltrovať sa do zločineckej siete, ktorej predsedá boss Costello (Jack Nicholson). Billy čoskoro získa Costellovu dôveru, lenže je tu aj Colin Sullivan (Matt Damon), ktorý sa pre zmenu infiltroval do policajnej zložky, aby tam získaval pre zločinecký syndikát cenné informácie. Sullivan stúpa po kariérnom rebríčku a stáva sa významným členom Jednotky pre zvláštne vyšetrovanie. Životy oboch mužov sú hlboko ovplyvnené prostredím v ktorom sa pohybujú. Časom však vyjde najavo, že v systéme je ešte hráč, ktorý hrá na obe strany. Billyho i Colinova existencia je rázom ohrozená a vystavená nepriateľskej strane a obaja muži musia vyvinúť maximálne úsilie, aby ich identity neboli odhalené…
SK: Skrytá identita / Na druhej strane
CZ: Skrytá identita
EN: The Departed Prehrať online film zdarma »

aug 192017
 
Bournovo ultimátum
4.7 (93.33%) 3 votes

Jason Bourne, bývalý elitný agent CIA, si postupne skladá čriepky svojho života a postupne odhaľuje, že jeho minulosť skrýva rad temných miest. Teraz už konečne stojí na prahu riešenia vlastnej životnej hádanky – bol zabijakom v službách mocnej skupiny vnútri tajných služieb. Z Moskvy prechádza celou Európou až do marockého Tangeru a napokon do New Yorku. Jason sa opäť musí brániť pred vlastnými ľuďmi, ktorí ho chcú za každú cenu zabiť. V ich čele tentoraz stojí Noah Vosen, výkonný riaditeľ programu Blackbriar, poskytujúceho utajenej zložke CIA rozsiahle nelegálne právomoci. Vosen so svojím tímom je prostredníctvom najmodernejšej techniky unikajúcemu Bourneovi ustavične v pätách a likviduje všetkých „nepohodlných” ľudí v jeho okolí. Bývalý špión má však spojencov vnútri organizácie – pomáhajú mu operátorka Nicky Parsonsová a agentka Pamela Landyová. Bourne nakoniec zistí svoje pravé meno a pochopí, ako ho zmanipulovali, aby sa stal zabijakom v štátnych službách…
Bournovo ultimátum
The Bourne Ultimatum
Das Bourne Ultimatum
Bourneovo ultimátum Prehrať online film zdarma »

aug 192017
 
Strážcovia
4.7 (93.33%) 3 votes

Je nájdená mŕtvola istého Edwarda Blakea, ktorý bol medzi superhrdinami známy pod prezývkou Komediant. Evidentne násilná smrť nikoho neznepokojuje, svet má totiž úplné iné starosti. V kalendári sa píše rok 1985, vonku zúri studená vojna, ktorá veľmi reálne hrozí prerásť v nukleárny stret svetových veľmoci. Maskovaní superhrdinovia už dávno nie sú považovaní za ochrancov ľudstva, živoria na okraji spoločnosti a už len spomínajú na staré dobré časy. Svetlou výnimkou je Rorschach, ktorý za Komediantovou vidí smrťou rozsiahle sprisahanie, ktoré má zlikvidovať alebo zdiskreditovať bývalých superhrdinov, a tým otvoriť cestu ďaleko ambicióznejšiemu a nechutnejšiemu projektu. V snahe zabrániť najhoršiemu sa Rorschach pokúsi zmobilizovať všetkých bývalých kolegov, z ktorých naozaj nadprirodzené schopnosti má v skutočnosti len jeden. Ich cieľom bude strážiť ľudstvo. Kto ale bude strážiť ich?
Strážcovia
Watchmen
Strážci – Watchmen Prehrať online film zdarma »

Ahoj, daj nám LIKE!

A sleduj online film a seriály ZDARMA bez obmedzení!