Ide ti stránka pomaly? Prejdi na našu rýchlejšiu doménu tu - online filmy
júl 312017
 
Samotári
4.3 (86.67%) 3 votes

Sedem mladých ľudí prežíva v priebehu niekoľkých dní udalosti, ktoré radikálne ovplyvnia ich budúci život. Moderátor malého pražského rádia Petr sa rozchádza s dlhoročnou priateľkou Hankou. Tú chce získať pre seba neurotický lekár Ondřej, ktorý ju už roky prenasleduje svojou vtieravou pozornosťou. Ondřejova manželka Lenka si však odmieta pripustiť, že by otec jej detí mohol zradiť ich pohodlný malomeštiacky život. Do osudov oboch dvojíc zasiahne aj krehká macedónska barmanka Vesna, ktorá v Česku hľadá strateného otca, cynický manipulátor Robert, a oddaný milovník marihuany Jakub…Príbehy samotárov uprostred davu, ktorí si pripadajú bezmocne vláčení zlomyseľným osudom vnútri svojich ekonomicky pohodlných životov, rozprávajú autori v tragikomickej polohe.
Samotári
Samotáři
Loners Prehrať online film zdarma »

júl 312017
 
Scarface (1983)
4.8 (95%) 4 votes

V máji 1980 otvoril Fidel Castro kubánsky prístav Mariel so zámerom nechať niektorých občanov odísť za príbuznými do Spojených štátov. Skoro sa však ukázalo, že Castro prinútil majiteľov lodí, aby odviezli z krajiny nielen príbuzných, ale aj nebezpečných väzňov.
V lete roku 1980 emigrovalo z kubánskeho prístavu Mariel so súhlasom Fidela Castra 125 tisíc ľudí. Zhruba pätina z nich mala kriminálny záznam, pretože Castro sa potreboval zbaviť „nežiaducich” osôb. Asi polovica utečencov sa usídlila v Miami a jeho okolí. Jeden z emigrantov – Tony Montana – sa veľmi rýchlo adaptuje v nových podmienkach slobodného sveta. So svojím priateľom Mannym vykonáva príležitostné práce v miestnom podsvetí a pri jednej výmene drog skončia v jeho rukách ukradnuté peniaze, za ktoré Montana vybuduje vlastné drogové impérium. S mocou a bohatstvom však rastie aj jeho ego a predovšetkým paranoja, že o jeho výdobytky ho už čoskoro niekto pripraví rovnakým spôsobom, ako on okradol iných…
Scarface
Zjizvená tvář Prehrať online film zdarma »

júl 312017
 
Čierna labuť
4.7 (93.33%) 3 votes

Hlavní postavou filmu Darrena Aronofského je ambiciozní sólistka baletu Nina (Natalie Portman). Ta touží získat hlavní roli v Labutím jezeře, které se režisér Tomas Leroy (Vincent Cassel) rozhodl pojmout netradičně, a to tak, že Černou i Bílou labuť zatančí jediná baletka. Nina roli opravdu dostane, ale během zkoušek začne propadat beznaději, že nezvládne obě tak rozdílné polohy ztvárnit – a navíc se s ní začnou dít podivné věci. Příběh je psychologické drama s prvky thrilleru a hororu, v němž hlavní hrdinka musí soupeřit o přízeň režiséra s ne tak dokonalou, ale o to impulzivnější kolegyní Lily (Mila Kunis), vzdorovat milující matce, která si v dceři realizuje svou nenaplněnou kariéru, ale největší zápas musí svést se svou myslí, která jí připravuje ty nejtěžší překážky v cestě za vysněnou dokonalostí.
Čierna labuť
Black Swan
Černá labuť Prehrať online film zdarma »

júl 282017
 
Smrtonosná pasca 4.0
5 (100%) 2 votes

Amerika je při oslavách Dne nezávislosti napadena velmi rafinovaným útočníkem. Ten využívá nejmodernější technologie, aby napáchal co největší škody na americké infrastruktuře a uvrhl zemi do chaosu. Jeho promyšlený plán však má jednu trhlinu. Nepočítá s tím, že existuje John McClane (Bruce Willis), který je v proklatě dobré formě.
Čtvrté pokračování mimořádně úspěšné série s Brucem Willisem jako nekompromisním protivníkem teroristů všeho druhu a všech národností, slibuje klasickou akční podívanou. V záplavě všech nejmodernějších trikových filmů tak nabízí nejen hrdinu ze staré školy, ale i klasické automobilové honičky, detonace, pořádného záporného hrdinu a střet postmoderního “počítačového” světa se zdravým selským rozumem.
Smrtonosná pasca 4.0
Live Free or Die Hard
Die Hard 4.0
Smrtonosná past 4.0 Prehrať online film zdarma »

júl 282017
 
Dvanáct křesel (1966)
Hodnotenie filmu

Žižkovský holič Ferdinand Šuplátko je překvapen zprávou o dědictví, které mu zanechala teta ve Varšavě. Odjede do Varšavy, ale je velmi zklamán. V prázdném bytě zůstalo jen dvanáct starožitných křesel a obraz zemřelé tety. Varšavský starožitník je ochoten křesla odkoupit. Šuplátko je odnese všechna naráz, navršená do pyramidy. Nevšimne si, že se jedno zachytilo o vrata sirotčince, kde zůstalo viset. Po návratu do bytu najde za obrazem dopis, v němž mu teta oznamuje, že v jednom z křesel je zašito sto tisíc dolarů. Šuplátko se rychle vrací do starožitnictví, ale křesla jsou už prodána. Šuplátko se se starožitníkem dohodne, že spolu křesla znovu vyhledají a o zisk se rozdělí. Velmi dobrodružně se postupně zmocňují křesel, ale výsledek je nulový…
Dwanaście krzeseł
Dvanáct křesel
12 křesel Prehrať online film zdarma »

júl 282017
 
Dvanásť
Hodnotenie filmu

Vo vojnou zničenom Čečensku dvanásť porotcov bojuje s rozhodnutím o osude čečenského mladíka, ktorý údajne zabil svojho ruského otčima. Porotcovia – rasistický taxikár, nedôverčivý lekár, nerozhodný televízny producent, človek, ktorý prežil holokaust, vášnivý hudobník, riaditeľ cintorína a ďalší reprezentujú spoločnosť súčasného Ruska. Film bol nominovaný na Oscara a Zlatého leva na Medzinárodnom filmovom festivale v Benátkach.
Dvanásť
12
Dvanáct Prehrať online film zdarma »

júl 282017
 
Constantine
4.4 (88.33%) 12 votes

Narodil sa s darom, ktorý nechcel. Má schopnosť rozoznať anjelov a démonov skrytých pod ľudským výzorom, voľne sa pohybujúcich na zemi. V snahe utiecť pred svojimi víziami si bol Constantine (Reeves) nútený vziať život. Ale nepodarilo sa. Znovuzrodený, sa chytil druhej šance. Vrátil sa naspäť a rozhodol sa strážiť pozemskú hranicu medzi nebom a peklom a viesť vojnu voči pozemským prisluhovačom pekla. Márne dúfa, že si aspoň takto zaslúži spásu. Constantine však nie je svätý. Sklamaný zo sveta, ktorý je okolo neho a toho, čo je za tým, sa bez výčitiek obracia k alkoholu. Pokiaľ niekomu pomôže, nerobí to pre hrdinstvo a vďaku. Chce len jedno dostať sa odtiaľto preč. Jedného dňa sa na neho obráti skeptická detektívka Angela (Weisz) s prosbou o pomoc pri objasnení mysterióznej smrti jej sestry dvojičky. Pátranie ich privedie do sveta anjelov a démonov, ktorý existuje len na mieste súčasného Los Angeles. Prežívajúc neuveriteľné udalosti sa obaja snažia nestratiť seba samých, čokoľvek to stojí.
Constantine Prehrať online film zdarma »

júl 282017
 
Smrtonosná pasca 2 (1990)
4.2 (84%) 5 votes

Bruce Willis ako policajný detektív John McClane je opäť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Letisko, na ktorom čaká na prílet manželky, totiž obsadili teroristi, aby oslobodili zatknutého kokaínového mafiána. V stávke sú životy stoviek ľudí a pasažierov lietadiel, ktoré musia v snehovej búrke krúžiť nad odstaveným letiskom!
Smrtonosná pasca 2
Die Hard 2: Die Harder
Smrtonosná past 2 Prehrať online film zdarma »

júl 282017
 
Smrtonosná zbraň 4 (1998)
3 (60%) 1 vote

Vyvrcholenie série Smrtonosná zbraň sa odohráva v rýchlo sa krútiacom kolotoči bláznivých naháňačiek a vtipných hádok medzi Riggsom (Mel Gibson) a Murtaughom (Danny Glover). Počas pátrania po obchodníkoch s otrokmi z Ázie sa stretávajú s čínskym zločincom, ktorý chce za falošné peniaze dostať svojho brata z čínskeho väzenia do Ameriky. Neráta ale s podarenou dvojicou detektívov, ktorí sa pred ničím nezastavia. Štvrté pokračovanie okrem iného odhaľuje vzťahy medzi všetkými postavami z bližšieho pohľadu.
Smrtonosná zbraň 4
Lethal Weapon 4 Prehrať online film zdarma »

júl 262017
 
Smrtonosná zbraň 3 (1992)
4 (80%) 3 votes

Přestřižení nesprávného drátu časované nálože zdemoluje nejen sedmiposchoďovou budovu, ale také sen detektiva Murtaugha o klidném odchodu do důchodu za několik dnů. Se svým poněkud ztřeštěným partnerem Riggsem skončí u pochůzkářů a vyšetřování jejich případu – krádeži zbraní s policejních skladů – se ujme seržantka Lorna Coleová, policistka s ocelovými nervy a perfektní znalostí orientálních bojových umění. Zprvu odmítá s bývalými detektivy spolupracovat, ale nakonec vezme na milost je i jejich známého Lea Getze, realitního agenta a nadšeného spolupracovníka. Pátrání vede k bývalému policistovi Travisovi. Zdá se, že tento soupeř, obklopený bandou ostrých hochů, bude díky svým znalostem policejních metod nad síly tří detektivů a jejich pomocníka. Tvrdý boj o přežití vrcholí a po objevení speciální munice na probíjení neprůstřelných vest ve výzbroji gangsterů ztrácí Murtaugh jistotu, že se vysněného důchodu dočká.
Smrtonosná zbraň 3
Lethal Weapon 3 Prehrať online film zdarma »

Ahoj, daj nám LIKE!

A sleduj online film a seriály ZDARMA bez obmedzení!